Mozliwości e-wizard.pl

 

Dla kogo jest przeznaczony serwis e-wizard.pl.

 

Serwis e-wizard.pl zostal stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które pragną umieścić swoją ofertę w internecie uzywając do tego systemu, który będzie wspomagał tworzenie nowych treści na stronie.Jest to również narzędzie dla tych, którzy mają zdolności graficzne i webmasterskie a chcieliby dodać swoim klientom korzyści płynące z używania systemu CMS.

 

Łatwość obsługi

 

System e-wizard istnieje po to by uprościć tworzenie stron www. Do tej pory aby założyć firmową lub prywatną stronę internetową trzeba było nieustannie korzystać z pomocy administratorów, grafików, webmasterów lub firmowych informatyków. Zwykła zmiana adresu firmowego na stronie pociągała za sobą cały proces logowania na serwery FTP, pobierania plików HTML, poprawiania stron, i następnie wysyłania poprawek na serwer. System CMS pozwala aby całkowicie zapomnieć o wspomnianej procedurze. Raz stworzony serwis można w nieskończoność modyfikować używając do tego panelu administracyjnego strony.

 

Jakie możliwości oferuje e-wizard.pl

 

 

Wbudowane wyszukiwanie treści na stronach.


Jesli martwisz się, że twoja strona powinna posiadać wyszukiwanie, bo posiadasz wiele produktów, o których chcesz umieścić informacje na podstronach, nie martw się na zapas. Wbudowane wyszukiwanie pozwala na łatwe i przyjemne wyszukiwanie informacji. Nie ma potrzeby zatrudniać programistów, jeśli wszystko za nich zostało już zrobione.

 

 

Wbudowane formularze kontaktowe.


Podobnie jak z wyszukiwaniem formularze kontaktowe to jedna z najważniejszych cech każdej wizytówki w internecie. Zapytania ofertowe, potencjalni klienci biora się wlaśnie z tego miejsca. Zachęceni przez atrakcyjną szatę graficzną oraz szeroki wahlarz Twojej oferty potrzebują mozliwości zapytania o ofertę. Pomysleliśmy też o tym i w tej chwili wystarczy jedno kliknięcie aby w treść strony wstawić cały formularz kontaktowy. W momencie gdy zostanie wysłane zapytanie przez formularz otrzymasz informację na podany przez Ciebie email a kopia wiadomości zostanie zapisana w panelu administracyjnym.

 

 

Zarządzanie linkami.


Zarządzanie linkami internetowymi jest jedną z popularniejszych funkcjonalności, jakie są spotykane na stronach internetowych. Używając panelu administracyjnego otrzymasz mozliwość łatwego tworzenia całej swojej kolekcji internetowych źródeł. Dzielenie linków w grupy, zmiana ich kolejności, dodawanie, edycja lub usuwanie nie sprawią Ci już więcej kłopotów.